O produktech Klubu Global 3000

Pro základní informace o produktech Klubu GLOBAL 3000 jsme je pro přehlednost rozdělili do skupin podle jejich působení na náš organizmus. Obsahují daleko více účinných látek, než které seženete v běžném obchodě. Proto tak skvěle pomáhají při řešení různých zdravotních problémů.


PÉČE O KLOUBY A KOSTI


Pro zdravé a pohyblivé klouby je nejpoužívanější ProKloub. Je to rozpustný prášek s hluboce štěpeným kolagenem, glukosaminem, chondroitinem a šestnácti vitamíny a minerály, který podporuje růst a stavbu kloubní chrupavky. Obnovení kloubní chrupavky zlepšuje kloubní hybnost a ve svém důsledku eliminuje zdroje artrotické bolesti. Pozitivní vliv mají zejména peptidy a polypeptidy kolagenu spolu se stopovými prvky. Zároveň také zapojením těchto látek do metabolizmu se výrazně zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.

Pokud má někdo velké problémy a bolesti, doporučujeme vylepšený ProKloub MAXI s kyselinou hyaluronovou.
Tablety ProKloub speciál jsou vhodné spíše jako prevence a je dobré užívat denně od cca 35 let věku (pro aktivní sportovce i dříve).
Při bolestech kloubů je také vhodná mast ProKloub nebo gely na svaly, šlachy a klouby Florien 3000 a Florinea Natural Ice gel.
Prospěšný je také pro zlepšení kvality kostí ProBones, který je vhodné užívat od 50 let pravidelně 3 tablety denně. Je velmi vhodný i pro kojící matky, v období růstu pro děti i pro starší generaci. ProBones lze také doporučit pro těhotné, protože obsahuje minerály, aby se v těhotenství nekazily zuby a neřídly kosti.


IMUNITA A ZAŽÍVÁNÍ


Pokud chcete mít po celý rok dobrou imunitu, dobré zažívání a být zdraví, je dobré minimálně od podzimu do jara používat BioAktiv klasik, který má větší balení a je to dávka na 2,5 měsíce a nebo BioAktiv vanilka, který má dávkování pouze na 1 měsíc. BioAktiv obsahuje chrom, který je vhodný pro ty, co mají cukrovku. BioAktiv je také důležitý jako prevence dobré imunity. Ideální je užívat od 3 let věku a doplňovat ke stravě denně a po celý život.

Pro získání dobré imunity je vhodné také přidat CellAktiv, který obsahuje kromě jiného i peptidy a nukleotidy, které příznivě ovlivňuji imunitní systém.
Dále je pro náš organizmus důležitá vláknina. S vlákninou máme více produktů, ale nejpoužívanější je kilogramový kyblík Vitavlákniny Maxi. Dá se použít rozpuštěna ve vodě, v pomazánkách, do jogurtu, na zahuštění do jídla.
Tablety Vitavláknina XXL mají silnější čistící účinek, ale je při jejich užívání nutno hodně pít. Ideální je opět doplňovat ke stravě denně od „dospělosti“ po celý život. V případě potřeby je možné pro mladší lidi a děti použít Vitavlákninu fibre morning.
BioAktiv, CellAktiv a Vitavlákninu je dobré užívat nejlépe pravidelně a dlouhodobě!


PITNÝ REŽIM


Svůj pitný režim můžete dodržovat s našimi instantními nápoji ILLA, které jsou bez cukru a plné vitamínů, minerálů, některé i s obsahem rozpustných vláknin a ginkgo bilobou. Bude pro Vás snadné dodržovat pitný režim, protože nápoje jsou chutné, osvěžující a nízkokalorické.


VODNÍ FITRY


Ke zdravému pitnému režimu patří i vodní filtry, které zlepší kvalitu vody, odstraní z ní chlór, dusičnany, těžké kovy, pesticidy a spoustu dalších chemikálií, které se dostávají z odpadních vod a hnojiv do spodních vod a tedy i v mikročástečkách zpátky do pitné vody. Nejen na pití máme v nabídce filtry OASA, DIONELA a sprchový filtr DIOS.


ZDRAVÉ HUBNUTÍ


Pro ty, co si chtějí udržet štíhlou postavu, je tu Slim 3000 Coctail. Je to koktejlová směs s rozpustnou vlákninou, L-karnitinem, sójovým lecitinem a zeleným čajem. Koktajl je vhodný při redukčních dietách. Je ve více chuťových variantách, vyberte si tu, která Vám nejvíce chutná. Lze jim nahradit 1-2 jídla denně.

Dalším doplňkem stravy při hubnutí je PoCLAd, což jsou kapsle s obsahem konjugované kyseliny linolové (CLA), L-karnitinu a zeleného čaje.
Pitný režim doplníte nápojem ILLA slim 3000 Tea, který je bez sladidla a je vhodné vypít až 1 litr denně.


POTRAVINY


Nejchutnější vlákninou jsou ale naše Vitavláknina těstoviny (penne, vrtule, silné nudle, polévkové nudle, písmenka, krátké špagety), které zachutnají snad každému. Jsou vícevaječné, obsahují vlákninu, rutin, vitamin B12 a minerály.

Další zdravou stravou jsou Instantní polévky s vlákninou, hrášková, čočková a cizrnová.
Také můžete ochutnat nejen pro povzbuzení Vitavlákninu kávu s příchutěmi višeň, skořice a free.


DOPLNĚNÍ DALŠÍCH ŽIVIN


Dalším produktem je Aloe Vera, která je již od pradávna používána pro své organismu velmi prospěšné vlastnosti, na imunitu, kožní problémy, reguluje funkci střev, k regeneraci organizmu.

Další je Zelený ječmen+obilné klíčky v tabletách, v dávce na 2,5 měsíce. Při pravidelné konzumaci tohoto výrobku se upravuje trávení a posiluje obranyschopnost organizmu. Obsahuje enzymy, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty, aminokyseliny a proteiny. Zelený ječmen je mladá ječmenná tráva, která navíc obsahuje chlorofyl. Obilné kličky jsou nejbohatším zdrojem tříslovin. Obsahují celé spektrum vitamínů, hlavně vitamíny řady B.
Vitachlorella se sladkovodní řasou Chlorella, bifidoaktivátorem inulinem, aktivní mikroflórou a dalšími biologicky aktivními látkami je také prospěšná pro imunitu.


OSTATNÍ PRODUKTY PRO ZDRAVÍ


Pro pružnost Vašich cév užívejte Vitarutin, který je v příchutích pomeranč, malina a mix. Obsahuje Ginkgo bilobu, rutin, inulin a vitamín C. Přispívá k posilování oběhové soustavy, srdce a cév.

Antioxidační ochranu poskytuje organizmu Q10 + C Aktiv, který též přispívá k posílení činnosti srdce, optimalizuje krevní tlak. Dávkování: věk 40-50 let = 1 tableta, věk 50-60 let = 2 tablety, věk 60-70 let = 3 tablety, věk nad 70 let = 4 tablety.
Pro péči o srdce, cévy, imunitu a obranyschopnost organizmu je dobré pravidelně užívat Omega 3+7.
K ochraně cév a ke zlepšení mozkové činnosti přispívá Ginkgo Global, který mohou používat studenti, manažeři pro zlepšení koncentrace, ale i starší lidé pro zlepšení paměti, stavů zmatenosti aj.
Při pobytu na sluníčku užívejte Prosun plus, výrobek s beta-karotenem, vitamínem C, E a selenem. Beta-karoten pomáhá udržet zdravou kůži, dobré vidění a podporuje tvorbu kolagenu.


CUCAVÉ VITAMÍNOVÉ TABLETKY


Pro děti jsou vhodné tabletky Noví Globalíci, které obsahují vitamín C. Cé Globalíci pak obsahují ještě více vitamínu C, koenzym Q10, jód, selen, kyselinu listovou a minerály. VITA+C s vitamínem C se doporučuje dětem, těhotným ženám, sportovcům, ale i kuřákům. VITA C+jód je vhodný pro celou populaci, pro těhotné ženy a zejména pro děti.

Pro svěží dech a proti zubnímu kazu můžeme nabídnout DENTIce tablety, DENTIce osvěžovač dechu a DENTIce ústní vodu se šalvějovým extraktem, která ulevuje při zánětech ústní dutiny.
Všechny tabletky lze cucat během dne podle potřeby.


KOSMETIKA + EKO-PRÁŠEK NA PRANÍ


Kosmetika FLORINEA
pro regeneraci a zpomalení stárnutí pleti: Safflower cream, Caviar cream, Caviar serum, Caviar milk, Caviar eye cream, Olivera (krém na ruce a paty), Q10 day cream, Q10 night cream, Cleansing tonic.

Parfémy CLARIS BEAUTY pro ženy i muže. Zatím máme 7 dámských parfémů a 3 pánské. Jsou inspirované světovými vůněmi pod vlastní značkou, patřící Klubu GLOBAL 3000.
A také PEREME ZA BODY. Ekologický prášek je bez fosfátů a možno jej použít na všechny druhy prádla, kromě vlny a hedvábí. Je pro praní při všech teplotách a vhodný i pro lidi trpící ekzémy, lupenkou a jinými alergiemi.