Registrace

Zde máte možnost pořídit si licenci do svého Virtuálního obchodu a stát se členem Klubu GLOBAL 3000. Její zakoupení Vás stojí jednorázově 250Kč + poštovné 49Kč, tedy 299Kč, pokud posíláme registrační balíček poštou. Při osobním předání poštovné samozřejmě neplatíte.

Registrační balíček obsahuje:

Vaši přihlášku, katalogy produktů Globalu a Cukrovinek, časopis Projekt Klubu GLOBAL 3000 a marketingový plán, vzorky vitamínových nápojů, koktejlů a jako dárek vzorek parfému. A také spoustu informací a návodů, jak nejlépe využít všech možností.

Získáte tak navždy přístup do svého Virtuálního obchodu, své Virtuální kanceláře a do všech partnerských eshopů, kde všude díky svému unikátnímu PINu nakupujete za body, a tak Vám rostou i odměny. Můžete zde nakupovat to, co potřebujete a co stejně někde koupit musíte. A zisky z nákupů jdou Vám, místo supermarketům aj. Za takovou šanci pro úspěšnou budoucnost je 250Kč docela málo, když člověk uváží, co vše tím získává.

Vyplňte prosím ve formuláři své údaje. Nejpozději do 24 hodin Vám pošleme číslo účtu, variabilní symbol a částku, na jejíž úhradu máte 7 kalendářních dnů. Pokud do té doby nezaplatíte, Vaše údaje mažeme a registrace se stává neplatnou.

Po obdržení platby budete mít ihned tento den plný přístup do své Virtuální kanceláře a také Vám ještě tentýž den (v pracovní dny) odešleme registrační balíček včetně všech informací, které budete potřebovat.

(údaj označený * je povinný)

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ:

jméno:
příjmení (firma):
rok narození:
číslo mobilu:
emailová adresa:
ulice a č.p.:
PSČ a město
stát:
Uveďte prosím důvody, proč se chcete zaregistrovat:
 
 
 
 
Registrační balíček chcete:
 
 
Jakou formu komunikace prosím upřednostňujete:
 
 
 
.

________________________________________________________________________

Budeme rádi, když napíšete, kdo vám předal informace nebo kde jste nás našli:
POZNÁMKA - Chcete nám ještě něco napsat?